کرونا، بهداشت، ملکشاهی
       
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 20 اسفند 1398
غربالگری الکترونیکی کرونا

  غربالگری الکترونیکی کرونا

امتیاز: Article Rating

فرآیند گام به گام غربالگری الکترونیکی کرونا 

بر همین اساس وزارت بهداشت از تمامی مردم درخواست کرده است که ضمن مراجعه به سامانه مذکور، در این غربالگری الکترونیکی شرکت کنند. باید توجه کرد که افراد با ورود به این سامانه، بعد از وارد کردن اطلاعاتی نظیر کد ملی و شماره تلفن، به چند سوال درباره علائم بیماری کووید-۱۹ با توجه به وضعیت جسمانی‌شان پاسخ می‌دهند. در نهایت برای افرادی که مشکوک به این بیماری باشند، پیامکی حاوی راهنمایی‌های لازم ارسال می‌شود.

بنابر اعلام دستورالعمل بسیج ملی مبارزه به بیماری کووید-۱۹، فرآیند گام به گام غربالگری الکترونیکی کرونا ویروس جدید به شرح زیر است:

در مرحله اول با ورود به آدرس salamat.gov.ir، صفحه‌ای به صورت آنچه در تصویر زیر می‌بینید برایتان باز می‌شود. باید بر روی باکس سبز رنگ پایین صفحه که عنوان "تکمیل پرسشنامه" روی آن نوشته شده، ‌کلیک کنید.

در مرحله دوم، ‌ سامانه کد ملی و تاریخ تولدتان را از شما می‌خواهد، بعد از ورود این اطلاعات و کد امنیتی بر روی کلمه "ورود" کلیک کنید.

در سومین مرحله، پرسشنامه‌ای حاوی چند سوال مربوط به علائم کرونا از شما پرسیده می‌شود. بعد از تکمیل پرسشنامه بر روی گزینه تکمیل اطلاعات کلیک کنید.

 غربالگری الکترونیکی کرونا به پایان رسید. در آخرین مرحله پرسشنامه بررسی شده و نتیجه غربالگری و وضعیت شما از نظر ابتلا به کرونا ویروس جدید برایتان نمایان شده و توصیه‌های لازم به شما ارائه می‌شود.

در نهایت برای افرادی که مشکوک به این بیماری باشند، پیامکی حاوی راهنمایی‌های لازم نیز ارسال می‌شود.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • غربالگری الکترونیکی کرونا
ثبت امتیاز
جستجو